W odległości 150 metrów od domu gościnnego Lazur na ulicy Osiedle Rybackie 134 w Dziwnowie znajduje się Bar – stołówka obiekt o ponad pięćdziesięcioletniej tradycji, która raczy swoich gości pysznymi obiadami. Dania oparte są na tradycyjnej kuchni polskiej. Nie używamy półproduktów a wszystko co podajemy związane  jest z naturalnymi składnikami. Przyprawy ograniczyliśmy do minimum aby wydobyć z potraw to co najlepsze.
W menu można znaleźć potrawy ze schabu, drobiu, karkówki, szynki, dania mączne własnej roboty, świeże ryby smażone tradycyjnie na patelni oraz zupy na wywarze warzywno-mięsnym podawane w wazach. Dania drugie podawane są na szklanych talerzach jest możliwość wzięcia na wynos.
Serwowane porcje są duże, niedrogie i pyszne a wszystko to w powiązaniu z miłą atmosferą i sympatyczną obsługą tworzy idealną całość.
Organizujemy także imprezy okolicznościowe, catering i wyżywienie dla grup zorganizowanych. Posiadamy także drugi punkt gastronomiczny znajdujący się bliżej na tej samej ulicy ok 80 metrów w formie półotwartej jadalni - Bar Euro 2002 zapraszamy.